x-kom hosting

Windows 7 czy Xp ?

Windows 7 czy XP  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który system lepszy ?



Gość
utworzono
utworzono

Witam,celem ankiety jest sprawdzenie co użytkownicy myślą o systemie Windows 7 (byłbym wdzięczny za napisanie jaki macie zainstalowany system).Opiszcie dokładnie dlaczego uważacie ze ten system jest lepszy - chciałbym aby został podane rzetelne i twarde argumenty.
Oraz zapraszam do ogólnej dyskusji nt wspomnianych Windowsów.
Pozdrawiam

xdawidxd96
komentarz
komentarz

Hmm.ja np.mam windows 7 ponieważ jest to system nowy lecz nie wszystko da się na nim zrobić
jest tutaj dużo ciekawych i fajnie zrobionych plików więc tyle odemnie
Polecam win 7

mrowka10
komentarz
komentarz

Ja też siedze na Windows 7 i uważam go za b. dobry system, choć wcześniej bardzo byłem przywiązany do XP to z przesiadką nie miałem żadnego problemu...teraz niestety wysiadł mi już, ciągłe BSOD'y itd, postanowiłem kupić 4 GB RAM'u i zainstalować wersję 64bit.

M4tth3w
komentarz
komentarz

Na PC z którego pisze śmiga Win7. Wolę go od XP'ka, bo nie zamula rejestru po pewnym czasie, chodzi cały czas jak XP po formacie. W sumie 0 problemów.

Minusem jest może troszkę większe zużycie ram'u, ale różnice zamykają się w około 100 MB, a nie oszukujmy się, każdy w dzisiejszych czasach raczej posiada minimum 2 GB RAM'u, więc większej różnicy to nie robi.

Gość
komentarz
komentarz

W większości różnicy nie robi ale wyobraź sobie że wciąż istnieją osoby z PCETEM słabszym od 1Ghz procesor i 512MB ramu ... ale takie rzeczy to tylko w Polsce ;) Powinien w ich komputer jakiś piorun strzelić i było by po problemie ;)

Human
komentarz
komentarz

hehe xD podales konfig mojego kompa ktorego uzywalem jeszcze w tym miesiacu ;d aaa 256mb ram mialem ;d ale grafika sobie podbierala 64mb ^^

foxid
komentarz
komentarz

W7 działa bardzo sprawnie, praktycznie nigdy nie miałem z nim problemów. Po zainstalowaniu ani razu nie chciałem wrócić do XP.

michal_612
komentarz
komentarz

Zdecydowanie WIN7. pracuje zarówno na WIN7 (dom) jak i win XP (praca), zdecydowanie polecam win7 dla mnie jest zwyczajnie lepszy, szybszyi bardzoej dopracowany:)

Mephic
komentarz
komentarz

Opisanie wszystkich kwestii technicznych, w których win 7 bije XP na głowę zajęłoby trochę czasu, ale dla mnie najważniejszym argumentem jest fakt, że wsparcie dla XP wygasa. I pomimo że był to swojego czasu genialny system, to nie można tkwić w miejscu i używać starego oprogramowania - tak jak aktualizujemy sterowniki tak i powinniśmy dbać o to, żeby system, na którym pracujemy był świeży. A win 7 ani w wydajności, a już na pewno nie w obsłudze, nie ustępuje XP.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.