x-kom hosting

Problem z uruchomieniem

Maxelek
utworzono
utworzono

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=213128&st=0&p=1284003&#entry1284003 <-- mój poprzedni temat, w sprzęcie nic nie zmieniałem. Mam zamiar wymienić zasilacz i chyba kartę graficzną.

Niestety pojawił się nowy problem. Komputer pochodził z 3-4 godziny. Wyłączyłem go. Nastepnie po 1 minucie włączam, normalnie wszystko się uruchamia, windows załadowany, sekundę po tym zamiast przejść do ekranu wyboru użytkowników, pokazuje się Black Screen, oraz kursor myszki. Czekam z 2 minuty, nic nie daję więc znowu wyłączam. Włączam tak samo 3/4 x i dopiero po tym normalnie zaskoczyło, że pokazał mi się ekran wyboru uzytkownika.

Czy ktoś wie czego to jest wina ? Jak słuchałem komputera, to jakby dysk twardy tak dziwnie jakoś chodził.

Z góry dzięki za pomoc.

Trzeci raz to samo, ale zauważyłem, że trzeba resetować żeby pojawił się ekran z wyborem uzytkownika.

Ael
komentarz
komentarz

Faktycznie, z dyskiem może być coś nie tak - najlepiej podaj status smart dysku. Użyj programu diagnostycznego, np. dla HD Tune jest to zakładka "health", możesz zrobić screena i zamieścić w poście :)

Maxelek
komentarz
komentarz

Dysk czysty :( Wszystko ok, teraz pytanie czy to zasilacz, czy to karta, bo nie wiem czy po powrocie zamawiać zasilacz, kartę czy może komplet ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.