x-kom hosting

Qoltec SilentLine 425W -Problem ?

mcrea
utworzono
utworzono

Witam!
Kupiłem dziś zasilacz Qoltec SilentLine 425W . Wydaję mi się że chodzi on dużo głośniej od mojego starego Codegen 350 W model 300x. Mam do was pytanie , co myśłicie o tym zasilaczu , i czy był to dobry wybór ?

Moje 2 pytanko , ma on ~19-23 dBA poziomu hałasu , czy jest to głośno ?

pozdrawiam

3xt4zy
komentarz
komentarz

Twój zasilacz znajduje sie na czarnej liście.miałem ten syf i spalił mi grafike.

merlinnot
komentarz
komentarz

Masz 10 dni na oddanie. Pospiesz się ;)
Jeżeli chcesz cicho, to Tacens Valeo III. Do około 250W działa bez włączonego wiatraka.

Gość
komentarz
komentarz

Właśnie wywaliłeś w błoto 95zł, proponuję oddać produkt w ciągu 10 dni bez podania przyczyny w myśl ustawy konsumenckiej. Masz takie prawo http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/57401-poradnik-konsumenta-przeczytaj.html jak i wiele innych.

Skoro masz 100zł to taki GPS http://allegro.pl/chieftec-zasilacz-gps-400-aa-101a-nowy-gwarancja-i1586207407.html to rozsądna propozycja. Konstrukcja pewna i bezpieczna o niebo lepsza od tego Qolteca ;)

mcrea
komentarz
komentarz

ok to pójdę do tego sklepu w pon . Ale jak kupowałem go , to sprzedawca powiedział , że to dobry zasilacz :P . I albo go zwróce albo jak będzie taka możliwość to go oddam , i troche dopłace i kupie lepszy ...

Gość
komentarz
komentarz

Sprzedawca zachwaliłby nawet gówno w pudełku z bardzo prostego powodu, zarabia na tym.

Zanim cokolwiek kupisz popytaj jakie tam zasilacze oferują i zapisz nazwy i ceny i nam napisz abyś 2 raz śmiecia do domu nie przyniósł. Jak będą mieli zawyżone ceny czy marną ofertę to doradzimy coś ze sklepu wysyłkowego ;)

3xt4zy
komentarz
komentarz

Najlepiej popytac najpierw na takim forum albo znajomego informatyka.Ja tak nie zrobilem i tez ten syf nabyłem.

Kisza
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale ''Znajomy'' informatyk nie jest zawsze znającym się na sprzęcie człowiekiem.Ostatnio byłem u kumpla i miał nowego kompa , co mu wujek(informatyk) złożył.Pokazał mi fakturkę, i zobaczyłem kompa opartego na i5 2500k/GT 240/Modecom Premium 500W. Więc najlepsze informację fora dają, a wielu myśli inaczej.;/

Edytowane przez Kisza
3xt4zy
komentarz
komentarz

Nom w sumie masz racje ale ale znajomy to znajomy wujek to co innego:)

Gość
komentarz
komentarz

Dla pewności podaj model tego zasilacza ;).

mcrea
komentarz
komentarz (edytowane)

Przed wymianą zasilacza , zrobiłem jego zdjęcia (tego co zakupiłem) , widać na zdjęciach , że jest to inny model niż ten co jest na "czarnej liście" :
[img]http://img857.imageshack.us/img857/4538/22753140.th.jpg[/img]
[img]http://img864.imageshack.us/img864/7752/49515715.th.jpg[/img]

Edytowane przez crevbtm
Gość
komentarz
komentarz

Na czarnych są wszystkie modele Qolteca ;)

mcrea
komentarz
komentarz

Niemożliwe raczej , że wszystkie zasilacze od firmy Qoltec są beznadziejne ...

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='crevbtm' date='02 maj 2011 - 11:55' timestamp='1304330271' post='1252002']
że jest to inny model niż ten co jest na "czarnej liście"
[/quote]
Bo ma inną naklejkę? Jak psią kupkę zapakujesz w ładny papierek po cukierku, to będzie to trufla ze śliwką czy dalej kupka? Qoltec to Qoltec bez względu na naklejkę - czarna lista.

stigmatic
komentarz
komentarz

[quote name='crevbtm' date='02 maj 2011 - 12:13' timestamp='1304331323' post='1252012']
Niemożliwe raczej , że wszystkie zasilacze od firmy Qoltec są beznadziejne ...
[/quote]
Owszem możliwe.
Puciek doskonale porównał to do g*wna. :P Masz 10 dni na zwrot i jeśli to zrobisz, kupisz jakiś normalny zasilacz będziesz zadowolony.
Oczywiście nie musisz nas słuchać i zostawić to co kupiłeś... Nie miej tylko później pretensji, że komputer się spalił albo nie chce się uruchomić.

mcrea
komentarz
komentarz

ok temat do zamknięcia , kupiłem nowy zasilacz 500W za 150 zł , a jak się spali to pech :) , najwyżej na nowego kompa będe musiał pozbierać :D hahaha .
pzdr

Forumowiec
komentarz
komentarz

a jaki to konkrentnie?/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.