x-kom hosting

Pc-tv problem z kolorami

kejsii
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,mam karte graficzna geforce gts 450(gigabyte) i chce podpiac kablem hdmi pod telewizor hull hd samsung 42 cale.I jest problem,obraz sie pokazuje ale czasem miga czyli pokazuje sie obraz i znika do tego sa inne kolory niz powinny na tv,co robic?dodam ze mam najnowsze sterowniki karty graficznej i probowalem innym kablem hdmi i robi to samo

dRes123pl
komentarz
komentarz (edytowane)

Może to jest wina wejścia w karcie graf/ telewizorze. Spróbuj podłączyć do innego TV komputer, albo TV do innego komputera :]

aaaa no i możesz ewentualnie spróbować DVI albo SVIDEO i zobaczyć czy to samo

kejsii
komentarz
komentarz

[quote name='dRes' timestamp='1294337550' post='1163146']
Może to jest wina wejścia w karcie graf/ telewizorze. Spróbuj podłączyć do innego TV komputer, albo TV do innego komputera :]

aaaa no i możesz ewentualnie spróbować DVI albo SVIDEO i zobaczyć czy to samo
[/quote]
svideo nie ma wyjscia w karcie pod dvi probowalem z przejsciowka na hdmi juz nie miga ale nadal problem z kolorami,co do telewizora to nie mam innego ani drugiego komputera,moge jeszcze ewentualnie pujsc do sklepu i niech wymienia mi na inna lecz ten model karty.Czyli jak radzisz wymienic karte?

dRes123pl
komentarz
komentarz

poczekaj, poczekaj po co od razu karte wymieniać ? :], a te kolory na tv to jak wyglądaja ? bo mówisz, że są inne, aa no i w sterach zmieniałeś, że komp jest do tv ?

kejsii
komentarz
komentarz (edytowane)

zmienilem z 60mh na 30 i jest idealnie
jeszcze jendo pytanie
jak zrobic zeby glos byl na kopie i telewizorze rownoczesnie(tv podpiety przez hdmi) i zeby na telewizorze pokazywal sie tylko film a nie wszystko co robie?

dRes123pl
komentarz
komentarz

hmm nie wiem czy tak można na jednej karcie, chyba można tak, że tele do karty graf a monit do zintegrowanej
i w win jest cos takiego jak dwa monitory czy rozszerzony pulpit nie pamiętam, i ustawisz, że film na monitorze a reszta na twoim

berlejbej
komentarz
komentarz

Kiedyś pamiętam jak podłączałem ale nie hmdi to jeszcze trzeba było zmieniać PAL, NTSC itp. może to jest wina braku kolorów.

kejsii
komentarz
komentarz (edytowane)

jak pisalem wyzej kolory juz sa ok,co do duplikuj lub rozszerz to na rozszezonym pokazuje sie w tv co na kompie a w duplikuj pokazuje sie na tv bez wzgledu czy leci film czy nie caly czas tapeta z pulpitu lub na odwrot :D wiec dalej mam problem takze z tym dzwiekiem zeby bylo go slychac na kompie i tv bo narazie mam dzwiek do wyboru albo tv albo komp a chce miec razem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.