x-kom hosting

[1300+/-zł] Głośniki 5.1 bezprzewodowe?

rafus117
utworzono
utworzono

siema...
interesuje mnie zakup nowych głośników na które chce przeznaczyć +/- 1300zł
najbardziej interesuja mnie bezprzewodowe co o nich sądzicie?
interesują mnie :
-LOGITECH Z-5500 THX (z tym ze niestety nie sa bezprzewodowe)
-CREATIVE GIGAWORKS PROGAMER G550
w sumie dopiero wczoraj wpadlem na ten pomysl i nie jestem ogarniety w temacie moglby mi ktos pomoc/poradzić?

slivero
komentarz
komentarz

Powiedz może do jakich celów mają być te głośniki .

rafus117
komentarz
komentarz (edytowane)

oczywiscie muzyka(najwazniejsze), filmy i gry hehe

Edytowane przez rafus117
slivero
komentarz
komentarz

Aby takiej klasy głośniki grały porządnie potrzebujesz dobrej karty muzycznej , bo bez niej głośniki nie pokażą na co je stać .

Proponuję taki zakup :

Głośniki Logitech Z-5500 1130 zł [ " Jedne z najdroższych zestawów komputerowych 5.1 obecnie oferowanych na rynku , to potężne głośniki będące bardzo dobrym uzupełnieniem mocnego kina domowego budowanego wokół komputera , ekranowanie magnetyczne , wyjście słuchawkowe, wejście mikrofonowe, w całości sterowane cyfrowo za pomocą przewodowej konsoli z wyświetlaczem oraz bezprzewodowego pilota ,
dwa wejścia S/PDIF pozwalają na połączenia optyczne ze źródłami dźwięku , posiadają własny procesor DSP, sprzętowe dekodery Dolby Digital, DTS oraz Dolby Pro Logic IIx oraz możliwość pracy w trybie ‘MATRIX’ symulującym dźwięk przestrzenny ze ścieżek stereo , głośniki ze względu na swoją moc posiadają certyfikat THX , posiadają przedwzmacniacz, który oferuje dodatkowe możliwości w zakresie zasilania niektórych modeli słuchawek . " ]

Karta muzyczna Asus XONAR D1 224 zł [ "Świetny stosunek jakość dźwięku/cena , oparty na procesorze ASUS AV100 (max. 192KHz/24bit), sprzętowe dekodery Dolby Digital (7.1), pełna obsługa Dolby Home Theater oraz DS3D GX2.0 w grach dla Vista i XP . " ]

rafus117
komentarz
komentarz (edytowane)

dzięki wielkie za pomoc a właśnie co do karty dzwiękowej to moglbys mi podac ze 3 różne propozycje ? byłbym bardzo wdziewczny cena 150-250zł

Edytowane przez rafus117
slivero
komentarz
komentarz

Creative X-FI Gamer

M-Audio Audiophile 2496

rafus117
komentarz
komentarz

dzięki wielkie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.