x-kom hosting

Wyłączony Panel Sterowania i Dodaj usuń programy.

Barakuda
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.
Gdy chce wejść w panel sterowania w dodaj lub usuń programy albo kliknąc prawym przyciskiem myszki własciwości pliku wyswietla mi sie cos takiego
Operacja Została anulowana ze względu na ograniczenie nałożone na ten komputer.Skontaktuj się z administratorem.
Mbam niczego nie znalazł.
Eset (dokładne skanowanie) 2 infekcje skasowałem to.
Dr.web
Patch 5.xx(2009-07-10).exe;C:\Program Files\Internet Download Manager;Trojan.MulDrop1.19843;Niewyleczalny.Przeniesiony.;
A0053071.exe;C:\System Volume Information\_restore{228791AC-377E-4237-BC6E-3735D517C10A}\RP183;Trojan.PWS.Dybalom;Niewyleczalny.Przeniesiony.;
A0053072.exe;C:\System Volume Information\_restore{228791AC-377E-4237-BC6E-3735D517C10A}\RP183;Trojan.PWS.Dybalom;Niewyleczalny.Przeniesiony.;
Skasowałem to.
Myśle że problem jest wrejestrze wyczytałem ze powinienem utworzyc plik reg w notatniku i cos tam wpisac prosze o pomoc.
Komputer jest mój wiec to ja jestem administratorem.

Wrejestrze coś pozmieniałem i wszystko zaczeło działać tylko że teraz jak chce właćzyć jakąś re albo nie które programy to pokazuje sie komunikat że są niezainstalowane.
coś musiałem usunąć z rejestru za dużo.
Chcę zrobić przywracaniesystemu to mi się pojawia przywracanie niekompletne.Zadne zmiany nie zostały wprowadzone.
Co zrobić aby zrobić przywracanie systemu ?
Proszę o pomoc!

gre*

Sohei
komentarz
komentarz

Grzebanie w rejestrze to nie najlepszy pomysł.
Jeśli nie zrobiłeś kopi rejestru przed usuwaniem może być nie ciekawie. Przywracanie jeśli zrobisz to przywrócisz również usunięte wirusy.



Jeśli masz plik rejestru którym usuwałeś/dodawałeś dane klucze to podeślij mi go. Zobaczę co da się z tym zrobić. Jeśli robiłeś to ręcznie to postaraj się napisać mi co dokładnie usuwałeś i w jakim kluczu.


A w przywracaniu były zmiany 2 pliki zostały usunięte dlatego że były one wirusami.
A0053071.exe;C:\System Volume Information\_restore{228791AC-377E-4237-BC6E-3735D517C10A}\RP183;Trojan.PWS.Dybalom;Niewyleczalny.Przeniesiony.;
A0053072.exe;C:\System Volume Information\_restore{228791AC-377E-4237-BC6E-3735D517C10A}\RP183;Trojan.PWS.Dybalom;Niewyleczalny.Przeniesiony.; Oto pliki z przywracania systemu. Zobacz czy jakaś wcześniejsza data nie działa. Jeśli już uda ci się to zrobić to daj logi z OTL gdyż infekcja powróci.

Barakuda
komentarz
komentarz

Wiem że to nienajlepszy pomysł,ale juz mnie szlak trafiał studiowałem google i ,,naprawiałem,, heheh.
Napewno zmieniłem to
NoControlPanel wartość z 1 na 0
NoDriveTypeAutoRun też na 0

NoFolderInfo na 0
NoRun na 0
NoViewContextMEnu na 0.
Wszystko to jest
Hkey_Classes_user/Software/microsoft/Windows//Policies/Explorer

Mam chyba rejestr zapisany przed kombinowanie ale wtedy znów nie działać bedzie panel steroania itp.
Jak ci go mam przesłać?

Sohei
komentarz
komentarz

Przywróć dawny rejestr a w tym sądzę że sama wartość NoControlPanel z 1 na 0 załatwi sprawę
NoDriveTypeAutoRun ta odpowiada za czytanie autorun wyłączenie jej również ma swoje pozytywne zalety(chroni przed infekcją z pendrive)
Reszty kluczy bym nie ruszał. Sprawdź czy to zadziała. Jeśli ja tu nie wskóram za dużo to sądzę że chłopaki z oprogramowania będą mogli tutaj coś pomóc.

Barakuda
komentarz
komentarz

Ok już to robie NodriveTypeAut. usunąć czy też 0??

Dalej przywracanie nie działa.Musiałem też dać 0 na NoFolderInfo bo nie moge włąsciwości mychą dać .
Szukam jakigoś wcześniejszego rejestru bo ten jest ze wczoraj.

to co nic sie nie da zrobić ?Format mi został?Jak tak to niech mi ktoś napisze jak to sie robi

Tomek01
komentarz
komentarz

Zrób nakładkę systemu na razie i zobacz co będzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.