x-kom hosting

Komunikat: Proces hosta systemu Windows Rundll32 przestał działać

ullswater
utworzono
utworzono (edytowane)

witam
Pojawia się taki oto komunikat: "Program Proces hosta systemu Windows Rundll32przestał działać"
Pojawia się co kilkanaście minut uniemożliwiając prace na komputerze,bardzo proszę o pomoc.

[color=#000099]// Poprawiłem tytuł i pisownię[/color]
[color=#000099]// wink[/color]

Edytowane przez wink
zmiana tytułu, poprawiono pisownię

rokko
komentarz
komentarz

Na początek przeskanuj system skanerami antywirusowymi np. Kaspersky Online Scanner, Malwarebytes Anti-malware, Trojan Remover.

ullswater
komentarz
komentarz

Witam
Problem sie skonczyl jak wylaczylam pewnien program p2p .Nie wiem czy to mozliwe,że to od tego,ale jest juz dobrze.

  • 3 tygodnie później...
RobsonKa72
komentarz
komentarz

U mnie ten komunikat wyskakiwał co kilka sekund, kiedy otwierałem folder z różnymi plikami wideo. Problem skończył sie gdy skorzystałem z porady internauty. Trzeba było w panelu sterowania otworzyć opcje folderów, dalej zakładka widok i w niej odhaczyć okienko zawsze pokazuj ikony nigdy miniatury. Zupełnie się na tym nie znam, ale w moim przypadku pomogło.
Pzdr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.