x-kom hosting

[Rozwiązany] Uszkodzony Profil GG ?!

Atlantic_Girl
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej

wiec włączam dzisiaj sobie gadu a tu info `Profil (nazwa) jest uszkodzony)
No i ok tylko że potrzebuje swoje archiwum .. plik z archiwum w xp podobno powinien znajdować sie w
C:\Documents and Settings\NAZWA\Gadu-Gadu (jeśli nie to wyprowadźcie mnie z błędu)
Gdzie jeszcze może znajdować sie ten plik ?


Szukałam też windowsową wyszukiwarką i też niby nie ma?! To gdzie jest moje archiwum ?

Edytowane przez Atlantic_Girl

kasia20
komentarz
komentarz

znajdź plik o nazwie [b]archives.dat[/b] tam jest archiwum gg
lokalizacja:
C:\Documents and Settings\'nazwa profilu'\Gadu Gadu\'nazwa profilu GG'\

Atlantic_Girl
komentarz
komentarz

No tak wiem o tym.. zapomniałam dodać ze nie było tam folderu gg...

No ale już prawie rozwiązany problem bo myślałam że już wszystkie ukryte foldery były pokazane a jednak nie
po odkryciu wszystkich znalazłam tam folder z gg a przyczyną tego że nie znalazłam tego windowsową wyszukiwarką było to
że plik nazywa sie Archives.db a nie Archives.dat tylko teraz nie moge ich odczytać Archives.db tools bo pisze że jest uszkodzone musze szukać dalej..

kasia20
komentarz
komentarz

spróbuj jeszcze NoweGG Tools 1.0 albo GGTools 2.63

Atlantic_Girl
komentarz
komentarz

Próbowałam NoweGG tools ale jak próboje odczytać archiwum lub liste kontaktow wyskakuje mi tylko ` Plik kodowany
co chyba może być też od tego że miałam hasło na gg .. ale nie wiem i nie wiem co zrobić..

kasia20
komentarz
komentarz

A spróbuj założyć nowy profil zabezpieczony takim samym hasłem jak ten, z którego próbujesz odzyskać archiwum. Potem podmień pliki archves.db na wyłączonym gg.

Atlantic_Girl
komentarz
komentarz

Ehhh też nie działa.. już nie mam pojecia co robić..

kasia20
komentarz
komentarz

Sprawdź jeszcze ile zajmuje pliczek z archiwami. Skoro podmianka nie dała rezultatu zapewne podobnie będzie jeśli na profilu spróbujesz po prostu zaimportować archiwum, ale obadaj i to. Ostatecznie możesz jeszcze zainstalować dodatek do FireFox'a SQLite Manager 0.4.5. i wtedy odczytać dane.

  • Dobra wypowiedź 1
Chris
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chcę cię zasmucać ale 4 razy GG SAMO(!) mi się odinstalowało więc dałem sobie spokój i korzystam z AQQ. Ale jeśli chcesz spróbować to odinstaluj GG (jeśli jest taka możliwość), ściągnij nową instalkę i zainstaluj na nowo. Jeśli to nie pomoże to zalecam zainstalowanie programu z wtyczką GG.

Edytowane przez Chris
Atlantic_Girl
komentarz
komentarz

Plik to jakieś 800kb hmm no nie dało tak rady a SQlite już probowałam ale wogole jest zły format pliku dla niego..

Hmm daje sie te pliki podejrzeć w total commanderze , ale są jakoś zakodowane wiec nic sie nie doczytam ;/
Jest jakiś sposob na odkodowanie żeby był normalny tekst?

mihao
komentarz
komentarz

A próbowałaś programu archive.db Tools 1.5.2

  • Dobra wypowiedź 1
Atlantic_Girl
komentarz
komentarz

Dzięki , też niektóre sie nie dały otworzyć ale ten najważniejszy sie dał! Reszty nie potrzebuje
Wiec temat rozwiązany

Dziekuje Wam :D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.