x-kom hosting

1152: Error Extracting

Reches
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mam problem z błędem o numerze 1152. Występuje on przy próbie instalacji najnowszej Opery (wersja 10.00). Chciałbym się was zapytać czy wiecie co może powodować ten bład i co zrobić żeby on nie występował?

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Poniżej znajduje się screen z tym błędem.

error.JPG

post-45791-1251927703,7_thumb.jpg

Edytowane przez Reches

horwat1989
komentarz
komentarz

Miałem przed chwilą ten sam problem. Przed instalacją wyłącz ochrone antywirusową i po jej wyłączeniu możesz spokojnie instalować. znalazłem ten sposób na jakimś zagranicznym forum, zrobiłem to co ludzie napisali i pomogło. Wiedz że Polacy zbytnio Visty nie lubią i dlatego też raczej nikt by ci tu nie odpowiedział. zawsze szukaj odpowiedzi na zagranicznych forach.

Reches
komentarz
komentarz

Dzięki horwat1989 z wyłączeniem antywira pomogło :) A tak nawiasem mówiąc to jest zwykły XP Pro tylko że z nakładką Windows Blinds :P

Pozdrawiam

Temat do zamknięcia.

horwat1989
komentarz
komentarz

ja xp nie używam i tak wogóle to opery też nie. chciałem ją zainstalować tylko dlatego że mam problem z jedną stroną ktorą źle chodzi na firefox'ie którego używam i niezmienie na opere nigdy. kiedys niemialem takich problemów więc myślałem że tylko w viscie tak jest ale sie mylilem:D tak czy siak ciesze sie że pomogłem. Pozdrawiam

  • 1 miesiąc później...
radoslav669
komentarz
komentarz

A mi się dosłownie ten sam problem pojawił po reinstalacji windowsa kiedy chciałem zainstalować pierwszy program. Nie mam żadnego antyvira i nie wiem co robić... Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Sean
komentarz
komentarz

[quote][color="#FF0000"]2.13 Zakaz odpowiadania w tematach przedawnionych - 30 dni od ostatniej wypowiedzi[/color][/quote]

:) Założyć tematu nie można ? Na przyszłość zapoznaj się z regulaminem - Wyłącz firewall'a zobacz czy coś to da

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.