x-kom hosting

nieaktualne

xardiaz
utworzono
utworzono (edytowane)

-

Edytowane przez xardiaz
  • Dobra wypowiedź 1

BlackRaven
komentarz
komentarz

Mam LG22LS30 i pierwsze słyszę o czymś takim, żaden "Niebieski Ptak" mi nie lata po kompie :D Widocznie w nowszej wersji to dodali, głupi krok, jak się rozejdzie to nikt nie kupi ich nagrywarek ;)

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Sądząc po komentarzach na Komputroniku, modele z 20 lub 30 na końcu nie mają tego świństwa. Co do 50 - LS50 ma na pewno, nie wiem jak z innymi "pięćdziesiątkami".

Dlatego na wszelki wypadek jak widzę, że ktoś do zestawu chce wziąć jakiegoś LG z 50 na końcu, to radzę mu zmieniać na GH22LP20 (ATA) lub ew. GH22LS30 (SATA)...

Magellan
komentarz
komentarz

Ja mam LG GH22NS40 i nie mam niczego podobnego u siebie. Nigdy tez o czyms takim nie slyszalem.

  • 2 tygodnie później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Czyli zmiana oprogramowania usuwa Bluebirda automatycznie, tak?

Thx za info.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Ktoś już pisał o tym w komentarzach na komputroniku. Choć w sumie nie każdy weźmie się za aktualizacje biosu, nie każdy wie :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Bios a sterowniki to dwie różne rzeczy, przecież Bluebird nie jest "zaszyty" w BIOSie nagrywarki :) Chyba :lol2:

Poochini
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam

Tak, aktualizacja oprogramowania likwiduje B-B. Trwa to kolo minuty. Oczywiście trzeba pamiętać o wyłączeniu antywirusa oraz wysunięciu tacki napędu. Ot szczegół :)

pozdrowionka

Poochini

Edytowane przez Poochini
Mag Magik
komentarz
komentarz

Można, a nawet trzeba wyjąć płytę z napędu, ale tacki nie musimy wysuwać, nie jest to konieczne. Generalnie wszelkie aplikacje/urządzenia mogące zakłucić, bądź w inny sposób wpłynąć na operację aktualizacji należy wyłączyć/odłaczyć. Więcej informacji w dziale poradniki "Aktualizacja firmware Napędu Optycznego".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.