x-kom hosting

Poszukiwany dobry program do czyszczenia systemu

metalliniak
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Jak do tej pory probowalem kilku programow do czyszczenia komputera. Jeden przypadl mi najbardziej do gustu - a mianowice CCleaner. Dzialal szybko, posiadal duzo funkcji i byl darmowy. Teraz z czasem gdy moja firma naprawia coraz wiecej komputerow zaczynam stwierdzac, ze CCleaner to za malo, gdyz brakuje mu jedej bardzo istotnej funkcji a mianowicie usuwania niepotrzebnych plikow z wielu kont uzytkownikow w systemie Windows. Moje pytanie wiec brzmi mianowicie:

Jaki program ma wszystkie wymienione ponizej funkcje:

- usuwanie takzwanych clutter files czyli kosz, temp, temp internet files itd

- usuwanie blednych wpisow w rejestrze

- dodatkowe porzadki w systemie

- oraz co najwazniejsze usuwanie clutter files ze wszystkich kont uzytkownikow w tym samym czasie. Zaoszczedzilo by mi to przelogowywania sie za kazdym razem, czego wymaga CCleaner.

Bede wdzieczny za propozycje. W gre wchodza darmowe ale i takze platne programy, bo za dobre nie przeszkadza mi pare dolarow oplaty.

Pozdrawiam

Edytowane przez Marek Malinowski

Lucas_21
komentarz
komentarz

Ja używam Regcleaner. Pierw scanuje ci cały system, komp, a potem wyświetla pliki, które nie są potrzebne systemowi i pokazuje ci opcje, że możesz je usunąć, zachować jako kopie itd. Usuwa też pozostałości programów nie do końcu usuniętych przez system z rejestru...

  • 3 tygodnie później...
SiwyMMA
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam "Odkurzacz" :)

Edytowane przez SiwyMMA
Gość
komentarz
komentarz

Revo Unistaller :)

metalliniak
komentarz
komentarz
Revo Unistaller :)

ale czy dzialaja one na usuwanie temp plikow ze wszystkich uzytkownikow na raz?

Kapiszon
komentarz
komentarz

Może sam sprawdzisz? ;>

Katastrofa
komentarz
komentarz

z tego co wiem to nie maja takiej opcji, bo z tych wszystkich ccleaner jest najlepszy - no... nie używałem tylko, tego "odkurzacza" :)

pozdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.