x-kom hosting

Sterowniki do Plustek pod Viste

Lumberjack
utworzono
utworzono

Witam

Poszukuje sterowników do skanera Plustek OpticPro UT16 działających pod Vistą 32. Czy ktoś wie gdzie można pobrać takie sterowniki? Mogą być inne sterowniki ale obsługujące ten skaner w tym systemie.

HQ19
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj zainstalować TE. Jeszcze poszukam innych jak te nie będą działały.

Edit: znalazłem jeszcze takie -> http://pobierz.pl/sterowniki/windows/skane...r-opticpro-ut16

Edytowane przez haker32
Lumberjack
komentarz
komentarz

Dziękuje za oddzew. Instalowałem sterowniki podane przez Ciebie niestety brak efektów. Vista ich nie rozpoznaje. Dostaje informacje ze jest brak sterownika.. Wchodziłem na strone producenta. Niestety nie posiadają sterowników do tego skanera funkcjonujących pod tym systemem. Zresztą nie tylko do tego skanera.

Dziękuje za oddzew. Instalowałem sterowniki podane przez Ciebie niestety brak efektów. Vista ich nie rozpoznaje. Dostaje informacje ze jest brak sterownika.. Wchodziłem na strone producenta. Niestety nie posiadają sterowników do tego skanera funkcjonujących pod tym systemem. Zresztą nie tylko do tego skanera.

Wysłałem Maila do Plusteka. Niestety do tego modelu nie planuj produkcji sterowników funkcjonujących pod Vistą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.